Vale Da Bocaina Villa
Vale Da Bocaina Villa bevindt zich in Bananal, op circa 20 minuten wandelafstand van Fazenda Resgatinho en op 20-minuten loopafstand van Igreja Matriz do Senhor Bom Jesus do Livramento. Deze villa biedt de gasten een patio, een bank en wi-fi aan.
Deze accommodatie is gesitueerd op enkele minuten rijden van Fazenda Loanda. Campos do Jordão is gelegen op 130 km van deze villa.
Een bidet, een badkuip en een douche zijn in de badkamers inbegrepen.
Deze gesitueerde in Bananal Vale Da Bocaina Villa kan wandelen, fietsen en vissen regelen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Plantage van Loanda448 km
- Igreja Matriz do Senhor Bom Jesus do Livramento1028 km
- Igreja Evangelica1355 km
- Igreja Batista1579 km
- Historic Center of Bananal353 km
- Pharmacia Popular450 km
- Fazenda Resgatinho940 km
- Igreja da boa morte381 km
Hotelfaciliteiten
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Zithoek
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Vale Da Bocaina Villa?
Fazenda dos Coqueiros en Pharmacia Popular behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Vale Da Bocaina Villa. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Vale Da Bocaina Villa?
Vale Da Bocaina Villa biedt parkeerplaatsen waar u uw auto kunt achterlaten. - ❓
Hoeveel kost het om Vale Da Bocaina Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Vale Da Bocaina Villa is $48. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke voorzieningen kunnen we in de kamer van Vale Da Bocaina Villa verwachten?
De faciliteiten in de kamer bij Vale Da Bocaina Villa omvatten een keuken en flat-screen TV. - ❓
Welke betaalmethoden worden door deze villa ondersteund?
Deze villa accepteert betalingsmethoden zoals Visa, American Express en Mastercard. - ❓
Wat zijn de faciliteiten in de villa?
Tot de topfaciliteiten van de villa behoren gratis privé parkeerplaatsen, een zonterras en een picknickplaats.